Aquapark niedaleko Mszczonowa

Dobra wiadomość dla miłośników pływania i plażowania. W odległośći ok. 10 km od Sadhu Bhavan (okolice miejscowości: Wręcza, Grabce Towarzystwo i Świnice), na obszarze ok. 20 hektarów powstaje Aquapark (Park of Poland). Obiekt będzie liczył 62 tysiące metrów kwadratowych pod dachem. Na terenie inwestycji zlokalizowanych będzie 3800 miejsc parkingowych i będzie w stanie obsłużyć 15 tysięcy osób w tym samym czasie i około 2 milionów osób rocznie.
Na potrzeby inwestycji, w minionych trzech latach, zostało zakupione około 200 hektarów terenu, na których zostanie zbudowany wspomniany park i towarzysząca mu infrastruktura, między innymi kompleksy hotelowe i tematyczne.
Zgodnie z planami I etap Parku ma zostać zakończony do końca 2018 roku i obejmować będzie obszar po zbiornikach wodnych powstałych na terenie zamkniętej żwirowni. Następne etapy będą realizowane w okresie, kiedy już kiedy Park będzie funkcjonował.
Aquapark “Park of Poland” będzie największym tego rodzaju obiektem w Europie Wschodniej, ma służyć nie tylko odwiedzającycm z Polski ale również z krajów sąsiedzkich. Podobną funkcję pełni obecnie Tropical Island niedaleko Berlina.