Kontakt | Sadhu Bhavan - wypoczynek dla ciała i ducha

Kontakt

Sadhu Bhavan
ŁUBNO
ul. Spokojna 13
96-315 Wiskitki

tel. +48 606 65 85 90

Napisz do nas

Jak do nas trafić?

Z Warszawy do Żyrardowa dojeżdżamy trasą numer 8 (tzw. katowicką lub gierkówką) druga opcja, zdecydowanie prostsza: autostradą A2.

Autostradą A2:

Zjeżdżamy na węźle Wiskitki i kierujemy się na trasę numer 50 (obwodnica Żyrardowa w stronę Grójca).
Zjężdzamy z trasy 50 po 4 km na Skierniewice na drogę numer 719.
W miejscowości Waleriany (po ok. 6 km) skręcamy w prawo na Mrozy (znak Jesionka, skręcamy na światłach w prawo przy stacji benzynowej). Jedziemy cały czas główną drogą ok. 2 km (mostek, przejazd kolejowy strzeżony), za przejazdem 200 m w prawo cały czas główną, wjeżdżamy do Łubna, po 300 m mostek, asfalt skręca w lewo pod kątem prostym, jedziemy na wprost na podporządkowaną, gruntowo kamienistą drogę. Pierwsze gospodarstwo po lewej to Sadhu Bhawan ul. Spokojna 13

Po wpisaniu współrzędnych GPS:  N52° 1′ 52.6116″  E20° 21′ 57.402″  nawigacja pokieruje nas alternatywną trasą przez Wiskitki, Sokule, Tomaszew i wjedziemy do Łubna od strony lasu. Ta alternatywna trasa jest trochę krótsza.

UWAGA !!!

Wpisując „Łubno” w nawigacji, GPS zaprowadzi nas do drugiej części Łubna, lepiej wpisywać współrzędne.

Trasą katowicką Nr.8  (tzw. gierkówką):

Dojeżdżamy do Żyrardowa albo przez Mszczonów albo wcześniej przez Radziejowice. W Żyrardowie kierujemy się na światłach przy stacji LOTOS i McDonaldzie na Skierniewice. W miejscowości Waleriany (po ok. 6-8 km) skręcamy w prawo na Mrozy (znak Jesionka, skręcamy na światłach w prawo przy stacji benzynowej). Jedziemy cały czas główną drogą ok. 2 km (mostek, przejazd kolejowy strzeżony), za przejazdem 200 m w prawo cały czas główną, wjeżdżamy do Łubna, po 300 m mostek, asfalt skręca w lewo pod kątem prostym, jedziemy na wprost na podporządkowaną, gruntowo kamienistą drogę. Pierwsze gospodarstwo po lewej to Sadhu Bhawan ul. Spokojna 13.

Koleją:

Z kierunku Łodzi i Skierniewic oraz z kierunku Warszawa Żyrardów.
Wybieramy tylko pociągi osobowe zatrzymujące się na stacji Sucha Żyrardowska (w pociągach jest możliwość przewiezienia rowerów). Pociągi pośpieszne i Intercity nie zatrzymują się na stacji Sucha Żyrardowska.

Pierwsza stacja przed Żyrardowem od strony Łódź Skierniewice lub pierwsza stacja za Żyrardowem od strony Warszawa Żyrardów.

Ze stacji kierujemy się na drogę asfaltową obok kiosku kasowego, po 200 m w prawo cały czas główną ulicą, zbliżamy się do Łubna, po 300 m mostek, asfalt skręca w lewo pod kątem prostym, idziemy na wprost na podporządkowaną, gruntowo kamienistą drogę. Pierwsze gospodarstwo po lewej to Sadhu Bhawan ul. Spokojna 13.

Zapraszamy !!!

WSPÓŁRZĘDNE GPS:   N52° 1′ 52.6116″      E20° 21′ 57.402″

Noclegi w okolicach Sadhu Bhavan przejdź do zakładki „Pobyt i zakwaterowanie”.

Sadhu Bhavan na mapie

zobacz w Google Maps