Artur Owsianowski

W Sadhu-Bhavan czuć ognisko domowe, którego większość ludzi nie może odczuć nawet w rodzinnym domu. Jako, że jestem osobą, która potrzebuje czasu żeby zaaklimatyzować się w nowych warunkach, byłem zdziwiony, że już drugiego dnia czułem się częścią tego miejsca.

Artur OwsianowskiPoznań
Rafał Tatrowski

Sadhu-Bhavan jest dla mnie zawsze wycieczką w stronę atmosfery przyjaźni, którą odczułem już przy pierwszym pobycie. Zwykle wieś kojarzy się z oderwaniem od monotonii codzienności i uciążliwości życia w mieście, lecz to mogłaby spełniać zwykła agroturystyka. Rzecz w tym jednak, iż w przypadku Sadhu Bhavan ‘uprawiamy’ agroturystykę duchową.

Rafał TatrowskiPoznań
Marta Jankiewicz-Paździor

Sadhu Bhavan jest niezwykłym miejscem. Jego rodzinna atmosfera, którą stworzyli jego mieszkańcy, sprawia że czuję się tam jak u siebie w domu.
Cisza i spokój tego miejsca sprawia, że odpoczywam tam fizycznie i psychicznie nawet podczas wizyt licznych gości i związanego z tym harmideru.
Sadhu Bhavan całkowicie skradło moje serce!

Marta Jankiewicz-PaździorWrocław
Justyna Bytniewska

„Proste życie, wzniosłe myślenie” To pierwsze co przychodzi mi na myśl gdy wspominam Sadhu Bhavan. Czuje się tam baaardzo pozytywną energię, zresztą nie może być inaczej przy takich gospodarzach.

Justyna BytniewskaOtwock
Katarzyna Repka

Miejsce gdzie naocznie można zaobserwować jak i poczuć na własnej skórze jak gospodarze otaczają każdego gościa troskliwą opieką. Dodatkowo otoczenie pełne zieleni, przyjacielskie zwierzaki i naprawdę cudowni ludzie sprawiają, że naprawdę można tam odetchnąć od życia w mieście.

Katarzyna RepkaWarszawa
Lesław Jakub Paździor

W Sadhu Bhavan zadbany jest każdy szczegół i każdy gość. Jest to z pewnością „święte miejsce“, do którego warto pielgrzymować!

Lesław Jakub PaździorWrocław